Найсмачніший рецепт свинячих вух гарячого копчення
Це дуже простий, але неймовірно смачний рецепт копчення свинячих вух. Все що вам потрібно – домашня коптильня. Її технологія проста до неможливості і легка у застосуванні. Головний секрет – свіжі продукти, ну і звичайно ж, надійний агрегат для домашнього копчення.
Копчені свинячі вушка, на мій смак, – це краща добавка до пива, яка іноді закінчується швидше, ніж наповнений келих. Домашній делікатес, приготований за моїм рецептом, смачний, хрусткий і абсолютно нешкідливий. Таку ж ароматну смакоту ви можете приготувати і вдома. Головне мати під рукою хорошу коптильню.
Отже, залишимо лірику позаду і перейдемо до поетапного рецепту копчення свинячих вух. Для початку підготуйте інгредієнти:
- 2 свіжих свинячих вуха;
- 1 цибулина;
- 100 мл соєвого соусу;
- 3 зубчики часнику;
- набір спецій: запашний і чорний перець, 1 зірочка бадьяну, лавровий лист, сіль на смак;
- 3 стебла кропу (зонтики повинні бути нерозкриті);
- питна вода.
Як закоптити свинячі вушка? Послідовність дій
Поетапний рецепт, як коптити свинячі вушка
Соєвий соус краще додати у процесі варіння. Тоді свинячі вушка гарячого копчення досягнуть ідеальної «солоності». До того ж, якщо бульйон приправити соєвим соусом, то свинячі вушка вже після варки стануть красивого «загорілого» відтінку.
Важливо! Врахуйте, що вушка вберуть всю сіль з концентрованого бульйону, тому не варто переборщувати з сіллю. Знайдіть баланс.
Після гарячої бані свинячим вушкам треба охолонути. Для максимального насичення ароматом прянощів, раджу залишити вушка у бульйоні на півтори години.
Рецепт свинячих вух у коптильні буде вдалим, якщо ви висушите їх паперовим рушником, перед тим як відправите на копчення. Так вушка легко підсушити природним способом.
Як закоптити свинячі вушка у коптильні?
Проводити копчення зручно у простій коптильні з барбекю ефектом. Незважаючи на невеличку конструкцію і мінімум функцій, агрегат чудово справляється з поставленим завданням! Готова закуска виходить навіть смачнішою за традиційну м'ясну страву – шашлик/гриль на відкритому вогні, але сперечатися не буду – це справа смаку.
На підготовлену підстилку з фольги викладіть суміш деревної тирси. Для копчення краще використовувати тирсу вільхи і черешні.
Змастивши рослинною олією решітку, акуратно розкладіть відварені пряні вушка. Накрийте фольгою і щільно закрийте кришку коптильні. Слідкуйте за температурним режимом.
Якої температури дотримуватися не скажу, тому що коптильні у всіх різні і те, що підходить для однієї може не підійти іншій. Але однозначне НІ великій температурі. Досвід вже був і можу сказати, що вушка стали жорсткими, а весь жир витопився.
Що стосується часу, то мій рецепт свинячих вух у коптильні ProQ Amigo передбачає повільне копчення. Так продукт стає м'яким і ніжним. А от швидке копчення гарантовано утворює нагар і надасть неприємне відчуття гіркоти вушкам.
Після того, як ароматна і пікантна закуска буде готова, її можна нарізати смужками, приправити соусом з часником і подати до столу. Беріть рецепт на озброєння і вперед. Смачного апетиту!
Поділіться у коментарях сподобалися вам свинячі вушка за моїм рецептом чи ні. Якщо у вас є свої напрацювані рецепти обов'язково напишіть. Може це ви експерт, а не я і мені є чому у вас повчитися.