Магазин mamed.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет магазину mamed.ua можуть переглядати сторінки сайтів без знання про себе ніяких персональних даних. Однак для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з вами, підтвердити замовлення і доставити вам замовлений товар. Ваші особисті дані ми не передаємо третім особам і захищає їх конфіденційність.

1.    загальні положення 
1.1 дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних користувачів. Персональні дані користувачів ми отримуємо від користувачів при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, вказаними на сайті. Персональні дані користувачів заповнюються користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина). Обов’язково для надання послуги інформація позначені спеціальним чином. Інша інформація надається користувачеві на його розсуд.
1.2 конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних користувачів, з вимогою не допускати їх поширення по без згоди користувача або наявності іншій законній підставі. 
1.3 використання користувачів сайту інтернет магазину mamed.ua означає згоду з цією політикою конфіденційності та умови обробки персональних даних. 
1.4 в разі незгоди з умовами політики користувач повинен припинити рус інтернет магазину mamed.ua
1.5 ця політика застосовується лише до сайту інтернет магазину mamed.ua. Інтернет-магазин mamed.ua не контролюють і не несе відповідальності за сайти третіх осіб. 
1.6 адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються користувачам сайту інтернет магазину.

2.    Особисті дані 
2.1 інтернет магазин mamed.ua збирає такі особисті дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми отримуємо від вас це інформацію по телефону. 
2.2 інша інформація надається користувачеві на його розсуд. 
2.3 інтернет магазин mamed.ua не збирає ip-адреси користувачів.

3.    Цілі збору і обробки персональних даних користувачів 
3.1 метою обробки персональних даних є забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання / отримання та здійснення розрахунків за придбаними товарами / послугами 
3.2 інтернет магазин mamed.ua збирає і зберігає тільки ті особисті дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлень вами товарів.
3.3 інтернет магазин mamed.ua збирає дані для зв’язку з користувачем, включаючи повідомлення про надання послуг, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставка замовлень користувачем товарів для зв’язку кур’єрської служби по користувачів, а також для обробки запитів і заявок від користувачів.
3.4 обробка персональних даних користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким засобом.

4.    Умови надання доступу до бази даних
4.1 ми не передаємо персональні дані користувачів третім особам крім випадків визначених законодавством України.
4.2 розкриття персональних даних користувача здійснюється при замовленні користувачем товарів в інтернет магазині mamed.ua. Зокрема користувач погоджується з тим, що інтернет магазин mamed.ua має права передавати особисті дані кур’єрською службою, організаціям поштового зв’язку, операторів електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення користувач, оформлених на сайті інтернет магазину mamed.ua, включаючи доставки товару.
4.3 при втрати або розголошення персональних даних інтернет магазин mamed.ua інформує користувача про втрати або розголошення персональних даних.
4.4 інтернет магазин mamed.ua вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації від неправомірного або випадкового доступу, знищення, блокування, копіювання, поширювання, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5.    Зміна користувачів персональних інформації
5.1 користувач може в будь-який момент змінити (оновлення, доповнити, видалити) наданої їм персональну інформацію або її частина, надіславши електронного листа з відповідною вимогою на адресу info@mamed.ua

6.    Зміна політики конфіденційності
6.1 Ми маємо право змінити умови політики конфіденційності. В такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці “політика конфіденційності”. Будь ласка, періодично переглядає ці умови, щоб бути проінформований про те, як інтернет-магазин mamed.ua захищає особисті дані своїх користувачів.

7.    Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції
7.1 всі пропозиції або питання з приводу цієї політики слід повідомляти інтернет-магазину mamed.uaза адресою info@mamed.ua

Обране
У вашому списку бажань відсутні товари Наповніть його товарами
wish-list-empty.png
Очікує відгука
Інформацію отримано
tnx
Дякуємо, ваш відгук відправлено на модерацію.
Ваше замовлення
Інформацію отримано
tnx
Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше