Настінна електрична панель опалювання Hybro Hybrid 375 Black

Настінна електрична панель опалювання Hybro Hybrid 375 Black

Автономна настінна електрична система опалювання в чорному кольорі. Потужність: 375 Вт/год. Площа обігріву 7 м2. Вага: 10 кг.  

ПАНЕЛЬ КЕРАМІЧНА

Панель 375 належить до модульної системи опалення HYBRID. Відповідно до розмірів приміщення Ви можете встановити одну і більше панелей з розрахунку 1 панель - 5-7м2 площі. Використовуючи необхідну кількість керамічних панелей, Ви з легкістю зможете обігріти приміщення будь-яких розмірів. Панелі також використовуються і для додаткового обігріву. Найпопулярніша комбінація розміщення - горизонтальна (попарно), при вертикальному розміщенні якої верхня панель несе декоративне навантаження.


ПРИНЦИП РОБОТИ

Панель HYBRID має гібридний спосіб передачі тепла, об'єднуючи в собі два принципи обігріву: інфрачервоний і конвекційний тепловий потік. Завдяки такому підходу вдається досягти максимального ефекту тепловіддачі при співвідношенні розміру і потужності.


Розігріта керамічна панель до температури 65-70 С° є ефективним тепловим джерелом, яка працює в інфрачервоному спектрі довгохвильового діапазону 7-14 мкм. Конвекційний тепловий потік утворюється між стіною, на якій висить панель, і панеллю, тильна сторона якої розігрівається до 80-85 С°. Високий рівень теплової ефективності в кілька разів скорочує витрати на опалення в порівнянні з традиційними видами обігріву.


Під час обігріву приміщення панелями малої потужності у Вас з'являється можливість розподілити джерело тепла таким чином, щоб уникнути появи надмірно холодних або гарячих зон.


КОНСТРУКЦІЯ

Панелі HYBRID - це монолітні пристрої, які відрізняються максимальною довговічністю.


Панелі, виготовлені з кераміки, відповідно володіють високими теплоакумулюючими властивостями. Калібрована кераміка герметично вбудовується в металевий корпус за допомогою екологічного теплопровідного компаунда Dow Corning. Металевий корпус з полімерним покриттям виготовляється конвеєрним методом, що забезпечує точність і повторюваність кожного виробу. Як нагрівальний елемент використовується гнучкий кабель в кремнійорганічній ізоляції, рівномірно розміщений між корпусом і керамікою. Цей кабель є термостійким і перевершує наявні аналоги за всіма параметрами.

Общая
Гарантия, мес 60
Масса, кг 10
Материал корпуса Метал
Размеры, мм 600х600х12
Цвет Чорний

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Модель: 601260-b
  • 3 190 грн.
  • Наличие: Ожидается
Другие варианты серии:
Hybro Hybrid Art Керамічний обігрівач  Hybro Hybrid 375 Ivory Керамічний обігрівач Hybro Hybrid 375 Black
В закладки В сравнение
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.